O NAS

Przychodnia Fizjoterapii DAR-MED Iwona Niespodziewana powstała w maju 2010r. Siedziba znajduje się w Świdniku, przy al. Lotników Polskich 35.

 

Jest prowadzona przez magistra fizjoterapii z 20 letnim doświadczeniem, który posiada liczne kursy i szkolenia w dziedzinie rehabilitacji ruchowej.


W zakresie swojej działalności DAR-MED oferuje profesjonalne zabiegi z zakresu fizjoterapii, które mają na celu jak najpełniejsze przywrócenie sprawności fizycznej osobom dotkniętym procesem chorobowym.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom Pacjentów dotkniętych procesem chorobowym narządu ruchu i nie tylko, proponujemy Państwu szeroki zakres usług z zakresu fizjoterapii, obejmujący techniki manualne, leczenie poprzez ruch oraz zabiegi z zakresu fizykoterapii. Różne formy kinezyterapii czy masażu oddziałują wszechstronnie na organizm, regulują pracę najważniejszych układów i stanowią doskonałą profilaktykę poważniejszych dolegliwości. W epoce wszechobecnego stresu i napięcia fizjoterapia i jej osiągnięcia są dużym wsparciem w utrzymaniu zdrowia i komfortu życia.

 

Indywidualne podejście do każdego pacjenta, poświęcenie mu pełnej uwagi i potrzebnego czasu, dobranie odpowiedniego programu rehabilitacji do potrzeb pacjenta z wykorzystaniem różnych metod fizjoterapeutycznych, nowoczesny sprzęt, leczenie nie tylko objawów, ale również przyczyn dolegliwości oraz edukacja pacjenta z zakresu profilaktyki zdrowia i autoterapii zapewnia szybki powrót do zdrowia.

 

Przychodnia Fizjoterapii DAR-MED dysponuje nowoczesną bazą zabiegową wyposażoną w odpowiedni sprzęt do kinezyterapii czyli leczenia ruchem oraz do zabiegów fizykoterapii.

Usługi firmy DAR-MED są prowadzone w sposób kompleksowy i zindywidualizowany, w oparciu o wiedzę oraz innowacyjny i nowoczesny sprzęt, który zakupiono dzięki środkom finansowym z Unii Europejskiej

 

OFERTA

 

"Sprawność fizyczna jest nie tylko jednym z najważniejszych kluczy do zdrowego ciała jest podstawą dynamicznej i twórczej aktywności intelektualnej."


John F. Kennedy

GALERIA

 

ZADOWOLENI PACJENCI

“Dzięki pani Iwonie wrócił mi pełny zakres ruchowy!”

Łukasz Run

“Polecam wszystkim gorąco !!! Pełen profesjonalizm”

Monika Dudek

“Polecam”

Zbigniew Mazurek

 

KONTAKT

Adres

ul. Aleja Lotników Polskich 35

21-040 Świdnik

tel. 81 440 61 04, 500 258 694

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek

od 9:00 do 18:00

 

 
  • Facebook Social Icon

© 2023 by Dar-Med

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
kinezyterapia-05